|
21:15 |
soccer |
Breiðablik - ÍA Akranes |
|
|
22:00 |
others |
Ranecky, Tomas - Pelikan, Ludek |
|
|
22:30 |
others |
Pycha, Patrik - Sucharda, Jan |
|
|
00:00 |
basketball |
Minas Tênis Clube - Pinheiros Sky |
|
|
22:00 |
boxing |
Boxing: Valdez v. Wilson Press Conference |
|
|
21:30 |
basketball |
Openjobmetis Varese - Bahcesehir Koleji |
|
|
23:00 |
others |
Rossler, Josef - Pelikan, Ludek |
|
|
22:00 |
boxing |
Boxing: Valdez v. Wilson Press Conference |
|
|
00:30 |
basketball |
Luvix/Uniao Corinthians - Basquete Cearense |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|
|
22:30 |
others |
Hons, Karel - Rossler, Josef |
|
|
01:00 |
others |
Adamec, Miroslav - Vrabec, David |
|
|
21:25 |
tennis |
Pucinelli de Almeida, M/Zanellato, N - Olivieri, G A/Sanchez Jover, C |
|
|
23:00 |
others |
Sucharda, Jan - Sobisek, Martin |
|
|
22:00 |
boxing |
Boxing: Valdez v. Wilson Press Conference |
|
|
01:00 |
tennis |
Alexandrova, Ekaterina - Pegula, Jessica |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|
|
21:15 |
hockey |
Grenoble - Boxers de Bordeaux |
|
|
01:00 |
basketball |
Caxias do Sul - Franca Basquetebol Clube |
|
|
22:30 |
others |
Zaskodny, Marek - Vitasek, Adam |
|
|
21:30 |
volleyball |
Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza |
|
|
22:45 |
soccer |
Independiente Rivadavia - Argentino de Quilmes |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|
|
22:00 |
basketball |
Al Riyadi Beirut - Sagesse |
|
|
00:30 |
basketball |
Luvix/Uniao Corinthians - Basquete Cearense |
|
|
22:00 |
soccer |
9 De Octubre FC - Guayaquil City FC |
|
|
01:00 |
soccer |
XV de Piracicaba-SP - Portuguesa Santista-SP |
|
|
21:55 |
tennis |
Mejia, Nicolas - Crawford, Oliver |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|
|
21:05 |
hockey |
SC Bern - EV Zug |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
21:30 |
others |
Sobisek, Martin - Pycha, Patrik |
|
|
22:45 |
soccer |
Independiente Rivadavia - Argentino de Quilmes |
|
|
21:30 |
volleyball |
Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza |
|
|
23:00 |
others |
Turek, Tomas - Bradach, Petr |
|
|
23:00 |
others |
Vitasek, Adam - Baros, Antonin |
|
|
21:30 |
basketball |
Openjobmetis Varese - Bahcesehir Koleji |
|
|
22:00 |
boxing |
Boxing: Valdez v. Wilson Press Conference |
|
|
00:00 |
basketball |
Minas Tênis Clube - Pinheiros Sky |
|
|
21:30 |
others |
Pelikan, Ludek - Hons, Karel |
|
|
01:00 |
tennis |
Alexandrova, Ekaterina - Pegula, Jessica |
|
|
22:00 |
basketball |
Al Riyadi Beirut - Sagesse |
|
|
21:45 |
handball |
HC PPD Zagreb - Montpellier HB |
|
|
22:00 |
basketball |
Al Riyadi Beirut - Sagesse |
|
|
01:00 |
tennis |
Alexandrova, Ekaterina - Pegula, Jessica |
|
|
22:00 |
basketball |
Al Riyadi Beirut - Sagesse |
|
|
21:30 |
volleyball |
GAS Sales Piacenza - Allianz Milano |
|
|
00:30 |
soccer |
Boavista-RJ - Botafogo-RJ |
|
|
22:30 |
tennis |
Martineau, Matteo - Agamenone, Franco |
|
|
23:20 |
tennis |
Freund, S/Ingildsen, J - Demoliner, M/Luz, O |
|
|
21:30 |
others |
Baros, Antonin - Zaskodny, Marek |
|
|
23:30 |
others |
Jezek, Michal - Huk, Martin |
|
|
22:45 |
tennis |
Riera, J/Sharma, A - Marino, R/Navarro Oliva, M F |
|
|
21:45 |
handball |
HC PPD Zagreb - Montpellier HB |
|
|
00:00 |
basketball |
Minas Tênis Clube - Pinheiros Sky |
|
|
00:00 |
basketball |
Minas Tênis Clube - Pinheiros Sky |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
23:25 |
tennis |
Krueger, A/Stephens, S - Dabrowski, G/Routliffe, E |
|
|
22:00 |
tennis |
Andreeva, Erika - Stefanini, Lucrezia |
|
|
22:45 |
soccer |
Independiente Rivadavia - Argentino de Quilmes |
|
|
21:45 |
handball |
HC PPD Zagreb - Montpellier HB |
|
|
23:30 |
others |
Stusek, David - Zaskodny, Marek |
|
|
22:45 |
soccer |
Independiente Rivadavia - Argentino de Quilmes |
|
|
00:08 |
tennis |
Patel, Vraj - Stringer, Tristan |
|
|
22:00 |
others |
Stusek, David - Baros, Antonin |
|
|
22:00 |
others |
Jezek, Michal - Bradach, Petr |
|
|
21:30 |
basketball |
Openjobmetis Varese - Bahcesehir Koleji |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
01:00 |
tennis |
Alexandrova, Ekaterina - Pegula, Jessica |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
21:35 |
hockey |
Cergy-Pontoise - Rouen |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
23:30 |
others |
Ranecky, Tomas - Hons, Karel |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
21:30 |
basketball |
Openjobmetis Varese - Bahcesehir Koleji |
|
|
23:25 |
tennis |
Harrison, C/Paris, J - Kiger, M/Sigouin, B |
|
|
21:30 |
volleyball |
Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza |
|
|
21:45 |
handball |
HC PPD Zagreb - Montpellier HB |
|
|
22:00 |
tennis |
Pichler, D/Soto, M - Mpetshi Perricard, G/Sanchez, L |
|
|
22:30 |
others |
Huk, Martin - Turek, Tomas |
|
|
01:00 |
soccer |
São José Esporte Clube - Velo Clube-SP |
|
|
00:00 |
basketball |
Minas Tênis Clube - Pinheiros Sky |
|
|
00:30 |
basketball |
Luvix/Uniao Corinthians - Basquete Cearense |
|
|
21:20 |
tennis |
Xiaodi You - Pigossi, Laura |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
21:30 |
basketball |
Bakery Piacenza - Libertas Livorno |
|
|
21:15 |
soccer |
Breiðablik - ÍA Akranes |
|
|
22:30 |
tennis |
Varillas, Juan Pablo - Rodriguez, Lorenzo Joaquin |
|
|
00:19 |
tennis |
Brown, Thomas - Yang, Vincent |
|
|
00:30 |
soccer |
São Bento-SP - Noroeste-SP |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
21:05 |
hockey |
SC Bern - EV Zug |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
00:30 |
soccer |
Boavista-RJ - Botafogo-RJ |
|
|
00:30 |
soccer |
Boavista-RJ - Botafogo-RJ |
|
|
00:30 |
basketball |
Luvix/Uniao Corinthians - Basquete Cearense |
|
|
21:30 |
basketball |
Bakery Piacenza - Libertas Livorno |
|
|
23:30 |
others |
Tonar, Lukas - Pycha, Patrik |
|
|
22:00 |
soccer |
9 De Octubre FC - Guayaquil City FC |
|
|
21:30 |
basketball |
Openjobmetis Varese - Bahcesehir Koleji |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
22:00 |
basketball |
Al Riyadi Beirut - Sagesse |
|
|
21:15 |
hockey |
Grenoble - Boxers de Bordeaux |
|
|
21:35 |
hockey |
Cergy-Pontoise - Rouen |
|
|
00:30 |
soccer |
Boavista-RJ - Botafogo-RJ |
|
|
01:00 |
soccer |
Athletico Paranaense-PR - Operário-PR |
|
|
01:00 |
others |
Janata, Tomas - Kucirek, Ondrej |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
23:05 |
basketball |
High Point Panthers - Seattle Red Hawks |
|
|
23:00 |
soccer |
Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas |
|
|
21:30 |
volleyball |
Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza |
|
|
21:30 |
basketball |
Bakery Piacenza - Libertas Livorno |
|
|
21:30 |
others |
Bradach, Petr - Huk, Martin |
|
|
21:56 |
tennis |
Belday, Rohan - Clark, Miles |
|
|
21:30 |
basketball |
Bakery Piacenza - Libertas Livorno |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|
|
21:30 |
basketball |
Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket Club |
|